Blog

Strešné krytiny Jacobi & Walther

Ako stavebná spoločnosť, ktorá kladie veľký dôraz na 𝐤𝐯𝐚𝐥𝐢𝐭𝐮, 𝐟𝐮𝐧𝐤č𝐧𝐨𝐬ť, 𝐞𝐬𝐭𝐞𝐭𝐢𝐜𝐤𝐨𝐬ť a ž𝐢𝐯𝐨𝐭𝐧𝐨𝐬ť vyhotoveného stavebného diela, používame len tie stavebné materiály, ktoré takisto spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Radi by sme vám predstavili výrobcu keramických strešných krytín, ako jedného z našich partnerov : 𝙅𝙖𝙘𝙤𝙗𝙞 & 𝙒𝙖𝙡𝙩𝙝𝙚𝙧 🇩🇪

❌ Žiadne riasy, lišajníky alebo mach na streche vďaka kvalitným povrchovým úpravám!

🟥🟧🟨🟩⬛️🟫 50 farebných odtieňov!

☑️⛈ Certifikát odolnosti proti krupobitiu

💯 Dlhá životnosť a ochrana strechy

https://www.strechajacobi.sk/

„Naše prírodné produkty sú vyrobené z kvalitnej miestnej hliny. Škridle z naše produkcie odolávajú aj tým najťažším poveternostným podmienkam a sú zárukou odolnej a trvácnej strechy. Samozrejmosťou je aj estetická stránka, ktorá ovplyvňuje výber zákazníka. K nášmu širokému sortimentu, ktorý neustále rozvíjame, patrí aktuálne 𝟐𝟎 𝐦𝐨𝐝𝐞𝐥𝐨𝐯 𝐬𝐭𝐫𝐞š𝐧ý𝐜𝐡 š𝐤𝐫𝐢𝐝𝐢𝐞𝐥 s vyše 𝟓𝟎 𝐟𝐚𝐫𝐞𝐛𝐧ý𝐦𝐢 𝐨𝐝𝐭𝐢𝐞ň𝐦𝐢 s vysokokvalitnými povrchovými úpravami.“

Povrchové úpravy Jacobi & Walther

✅➡️❗️Š𝐭𝐚𝐧𝐝𝐚𝐫𝐝𝐧á 𝐩𝐫í𝐫𝐨𝐝𝐧á č𝐞𝐫𝐯𝐞𝐧á 𝐟𝐚𝐫𝐛𝐚 𝐚 𝐞𝐧𝐠𝐨𝐛𝐚

V čistej podobe klasicky vypálenej hliny získame prírodný produkt, voliteľne zušľachtený štandardnou engobou. Už celé stáročia sa strechy pokrývajú s tými škridlami. Prírodné červené a engobované škridly sú k dispozícii pri všetkých modeloch.

✅➡️❗️𝐔šľ𝐚𝐜𝐡𝐭𝐢𝐥á 𝐞𝐧𝐠𝐨𝐛𝐚

Pri zušľachtených engobách je na škridlu nanesená špeciálna vrstvička v hrúbke od 40 μm do 80 μm. Táto respiračne aktívna vrstva z hliny, sklenenej múčky, oxidov farieb má zamatový povrchový lesk. Dodáva škridle estetickú podobnosť s glazúrou.

✅➡️❗️𝐆𝐥𝐚𝐳ú𝐫𝐚 ˶𝐁𝐫𝐢𝐥𝐥𝐚𝐧𝐳˝

Škridly, ktoré boli zušľachtené glazúrou ˶Brillanz˝ sú charakteristické svojim lesklým povrchom s otvorenými pórmi. Tento vysokohodnotný produkt, má vynikajúci čistiaci účinok a vzdoruje nahromadeniu rias alebo lišajníkov. Strecha sa preto po celé desaťročia takmer vôbec nezašpiní.

✅➡️❗️𝐊𝐨𝐥𝐞𝐤𝐜𝐢𝐚 ˶𝐀𝐯𝐚𝐧𝐭𝐠𝐚𝐫𝐝𝐞˝

Kolekcia ˶Avantgarde˝ z Bilshausen-u patrí k prémiovým produktom. Glazované škridly je možné zušľachtiť nie len lesklým, ale aj matným povrchom. Nanesená vrstva má hrúbku od 100 μm do 200 μm, tvorí ju sklo a želaný farebný odtieň. Týmto zušľachtením sa dosiahne nie len maximálna tvrdosť, ale aj vysoký lesk. Povrchová úprava odoláva znečisteniu v podobe rias alebo lišajníkov.

✅➡️❗️Š𝐩𝐞𝐜𝐢á𝐥𝐧𝐚 𝐬é𝐫𝐢𝐚

Špeciálne povrchové úpravy v jedinečných farebných odtieňoch. Procesom vypaľovania v pare je škridla kompletne presiaknutá farbou. Pri tejto technológii sa popri klasickom vypaľovaní vykonáva aj ďalší vypaľovací proces. Vďaka farebnej celistvosti škridle sa náročné strešné plochy s mnohými rezmi nemusia dodatočne opracovávať.

✅🛡❗️𝐏𝐨š𝐤𝐨𝐝𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐤𝐫𝐮𝐩𝐨𝐛𝐢𝐭í𝐦? 𝐍𝐚š𝐚 𝐬𝐢𝐥𝐚 𝐩𝐫𝐞 𝐯𝐚š𝐮 𝐛𝐞𝐳𝐩𝐞č𝐧𝐨𝐬ť!

Naše škridly získali Triedu odolnosti proti krupobitiu 4, ktorá zodpovedá spŕške krupov s veľkosťou zŕn až do 40 mm. V prípade viacdrážkovej škridly J11v bola ako 11-formátová viacdrážková vlnovková škridla z nemeckej produkcie dokonca vyznamenaná špičkovou hodnotou odolnosti proti krupobitiu 5 !